Psychiatria

Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o. w ramach działalności medycznej prowadzi zakład leczniczy Szpital Mazowiecki w Garwolinie i realizuje świadczenia z zakresu psychiatrii i uzależnień. W ramach kontraktu z NFZ w oddziałach Szpitala leczy się zaburzenia psychiczne i rozwojowe: nerwice, uzależnienia, całościowe zaburzenia rozwoju.

W oddziałach stacjonarmych i dziennych pacjenci otrzymują kompleksową opiekę lekarską, psychologiczną, terapeutyczną i pielęgniarską. W trakcie pobytu w oddziałach pacjenci realizują obowiązek szkolny i uczestniczą w zajęciach lekcyjnych prowadzonych na terenie Szpitala przez pracowników oświaty.

SZPITAL MAZOWIECKI w GARWOLINIE

Szpital Mazowiecki w Garwolinie Sp. z o.o. w ramach działalności medycznej prowadzi zakład leczniczy Centrum Rehabilitacji i Terapii i realizuje świadczenia ambulatoryjne z zakresu psychiatrii i uzależnień skierowane dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Pacjentów konsultują lekarze specjaliści psychiatrii dorosłych oraz psychiatrii dzieci i młodzieży a także psycholodzy. Realizacja  świadczeń odbywa się według obowiązującego cennika.

CENTRUM REHABILITACJI I TERAPII

Opublikowano: 15 grudzień 2017
Poprawiono: 13 czerwiec 2023

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.